KİNOWA BURSA 1. 2. ALTILI TAHMİNLERİ 07.06.2019

1400 mesafeli yarişta startla birlikte liderliği alacak olan ayağına seri safkan INTO bence k.tokaçoğlu idaresinde liderliğini kimseye kaptırmadan beyaz bayrak ayna yarışı yapıcaktır.

2 koşuda yine ayağına seri bir safkan PORSUKKIZI son yarışı starta birlikte liderliği alarak son metrelere kadar dayandı o gün 1400 dü simdi 1200 zaten 1200.1300 e kadar kazanır daydı onlarda anayurt’un etkili ataklarına boyun eğdi bana göre en şanslı isimdir 12 numaralı roman olur kum yarışında dışarıdan epey bir kuvvetli geldi çim pistte daha iyi koşacaktır bu ayağa iki at yazarak rahat bir yarış izleriz diye düşünüyorum hatta ikili cazip çıkarsa denenir.

3 koşu uzun mesafede ACIDİLLİ FATİH’İN bu safkanlara geçileceğini sanmıyorum bence günün en sağlam bankosu olacaktır rakip olarak deneyimde ikili için son yarışını çok beğendiğim SONMUHTEREM ve tabeladan düşmeyen koşularıyla USTAOĞLU denenir diye düşünüyorum.

4 kosu  son yarisinda son 200lerde tabela yapamaz DEREN bi anda vites arttiran ıILDIRLI nekadar kuvettli bir at olduğunu göstermis oldu mesafeninde 100 metre uzaması bence bugün için kazanma şansının çok olduğunu düşünüyorum çim pist bekleyen NEŞTER  bir türlü istedigi yarışı yapamayan hızkolik son ikinciliğinde bu yarişta bende varım diyecek olan SARRAFSULTAN  bursa’da ter atları getiren o.eren idaresinde SADABABA yazarak geçiyorum.

5 kosu bilinen stilleriyle startla birlikte liderlik mucadelesine giricek olan rasimkaptan abbasoglu gibi safkanlar yarisi biraz suratlendirecek son iki yarisini kazanan rowdyBir onceki yarisini izmirede guzel bir yaris cikaran taskesen yine son yarisini izmirde kazanan almoah bana gore bursa pistini pek sevmesede kocaelide guzel birincilik elde eden savasati nezan nasil kosacagi belli olmayan Qaviy onlerde gidicek olan rasimkaptan yazarak geciyorum bu ayagi.

6 kosu geldik gunun en zor yarislarindan birtanesine burada sizlere onerecegim ilk at 1.01.9    24.0 yapan last princess olacak m.gunduzeli idaresinde istanbulda 2 yaris gorup tekrar bursaya getirilen wild of westport  iyi kosmasini bekledigim komshu  mesafe biraz kisa olsada kalite isim layd of kaneko  bu mesafelerde yaris kazandigini gormesemde safirkiz   son yarisinda mesafaden etkilenen bu yaris istedigi mesafede kosacak olan immotal life  m.celik idaresinde Queen leonessa bazen ters yarislar cikaran tinemis yazarak geciyorum gerci baksa ne kaldi 🙂 ama atlar hakinda tek tek kucukte olsa yorum yapmak onemli.

7 kosu son yarisinda neden cim kosturldunu anlamadim kuma cikan babayega bence bu grubu ciğneyecektir banko olarak oneriyorum.

8 kosu subutay gecen yaris cok sinyalliydi hatirlarsaniz bende yaristan once %5 nerdeyse favori cikicak demistim bu defa bence 56.5   27 r isleriyle yarisi kazanmaya yakin bir isimdir  rakip olarak ayderegasi   agcabeyi   pinarkrali kivircikduygu   ve realis olarak oneriyorum.

9 koşu Son yarisinda teyyare arkasinda ücuncu kalan shenzade uzayan mesafede bende etkili ataklariyla kosuyu.kazanacaktir bankom.

KİNOWA BURSA 1. ALTILI 2. ALTILI TAHMNLERİ;

1 . AYAK : INTO BANKO
2 . AYAK : 11.12
3 . AYAK : ACIDİLLİ FATİH
4 . AYAK : 1.3.5.9.11.12
5 . AYAK : 3.4.59.11.12
6 . AYAK : 1.2.3.4.5.7.9.10
7 . AYAK : BABAYEGA BANKO
8. AYAK : 1.2.7.11.12
9 . AYAK : SHENZADE BANKO

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM KİNOWA

2 Replies to “KİNOWA BURSA 1. 2. ALTILI TAHMİNLERİ 07.06.2019”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir